Без граници 21 век Асоцијација, Бугарија

Контакт

Контакт слика
Адреса:
Ќустендил 2500, ул

Е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон: +359 2 980 59 91

Факс: +359 2 980 59 91

http://www.nf-21.com

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со * се задолжителни.

Останати информации

Останати информации:

Лица за контакт:

Mariana Pamporova-Stoicheva
Mobile: +359 898 450 463

Sofka Tashchieva
Mobile: +359 887 892 194

E-Весник

Име:
Email: