Сојуз на здруженија за Техничка Култура – Народна Техника Струмица

Контакт

Контакт слика
Адреса:
Струмица 2400, ул. Братство и единство № 29

Е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон: +389 34 321797

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со * се задолжителни.

E-Весник

Име:
Email: